Nis uragani francez, çfarë po ndodh në ndeshjen me Australinë (VIDEO)

Ndeshja midis Frances dhe Australisë sapo ka nisur në "Kazan Stadium".

Francezët kanë nisur më vrullshëm këtë sfidë që në minutat e para duke krijuar një rast të mirë për të shënuar nga Mbappe por nuk u realizua.

Ndërkohë që është dhënë edhe kartoni i parë i verdhë për skuadrën e Australisë.
Shtuar më 16/06/2018, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori