Një penallti të tillë nuk e keni parë kurrë më parë (VIDEO)


Pëlqej
Një ndeshje miqësore mes dy televizioneve në Poloni, TVN dhe TVP, ka sjellë edhe një prej penalltive më të bukura dhe më të veçanta që është parë ndonjëherë.

Fillimisht u mendua se lojtari me numër 37 do të godiste me këmbën e djathtë por kur iu afrua topit goditi në një mënyrë shumë mjeshtërore me të majtën duke e çuar portierin kundërshtar në anën tjetër.

Entuziasmi i komentatorit ishte shumë i madh, ndërsa portieri ende nuk po e kuptonte se çfarë ndodhi në të vërtetë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori