Një taktikë e çmendur për të ndalur Ronaldinhon (VIDEO)
Pëlqej
Trajneri i skuadrës meksikane Puebla provon një taktikë të çmendur para ndeshjes me Queretaron e Ronaldinhos. Ai ka provuar gjatë stërvitjes së fundit të ekipit që të shtojnë dozën e agresivitetit te futbollistët e tij duke patur si pikë referimi pikërisht ish yllin e Barcelonës dhe Milanit.

Madje disa prej tyre kishin veshur edhe maska qeni gjatë stërvitjes.

Nga pamjet që iu servirim më sipër shihet qartë "çmenduria" e lojtarëve në stërvitje, por duhet provuar nëse do e bëjnë diçka të tillë edhe në ndeshje...

Queretaro-Puebla, takimi ky Ronaldinho do të bëjë debutimin e tij me ekipin e ri, luhet mëngjesin e ditës së nesërme. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2014, ora 12:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori