Një zë që të tremb por që ndezi Turqinë (VIDEO)
Juria e talent-show "O Ses Türkiye", simotra e "The Voice of Albania" në SHqipëri, është surprizuar kur ka parë në skenën e spektaklit yllin e Turqisë dhe Atletico Madrid, Arda Turan.

Zëri i Turan linte shumë për të dëshiruar, por fama e tij është aq e madhe sa nuk pyeti më njeri për vokalin.

Turan këndoi këngën e famshme "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa". /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori