Njihuni me vogëlushin që shënon dhe imiton yjet e futbollit (VIDEO)
Një vogëlush ka imituar më së miri golat e yjeve botërorë duke filluar nga Maradona e deri të Ronaldo.

Këtë ai e ka bërë në shtëpin e tij dhe videon e ka publikuar në Twitter duke marrë miliona shikime.

Për më shumë shijoni spektaklin e vogëlushit. /albeu.com/

Shtuar më 06/04/2020, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori