Nuk arrin të shënojë me portë bosh (VIDEO)
Në Premier Ligën ruse, në ndeshjen mes Lokomotiv Moscow dhe Krylya Sovetov, ndeshje kjo që mbaroi baraz pa gola, futbollisti i Lokomotiv Moscow, Dmitri Sychev humbi një rast të sigurtë për gol.

Në minutën e 58-të, kur i gjithë publiku ishte ngritur në këmbë për të festuar golin, gjuajtja e gabuar e Sychev zhgënjen të gjithë.Shikoni kërë moment:


Shtuar më 09/08/2011, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori