Nuk gabon Roma (VIDEO)
Roma ka vazhduar me fitore në Serinë A, duke mposhtur 3:1 Sassuolon në “Olimpico”, për të qëndruar në hap me liderin Juventusin.

Golat për Romën i shënuan Leandro Daniel Paredes (16’), Mohamed Salah (45’) dhe Edin Dzeko (68’), derisa për mysafirët shënoi Gregoire Defrel (9’).

Pas kësaj fitore, Roma ka shkuar në kuotën e 65 pikëve, tetë më pak se lideri Juventusi. /Albeu.com/
Shtuar më 19/03/2017, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori