Nuk kanë të ndalur golat në Bayern - Leipzig, shënohen edhe dy të tjerë (VIDEO)

Super sfida mes Bayernit dhe Leipzig po rezulton ashtu sic ishte parashikuar.

Golit të Liepzig fillimisht iu përgjigj talenti Musiala dhe më pas Muller do të përmbyste gjithçka, por vetëm një minutë më vonë Leipzig barazon me Kluivert. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2020, ora 19:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori