Nuk keni parë asgjë mbrëmë, shikoni sesi Brewster e rrëzoi me nockout Klitschkon (VIDEO)
Vladimir Klitschko mbrëmë e dorëzoj titullin e kampionit të botës pas 9 vitesh, pasi u mposht nga Tyson Fury.

Boksieri ukrainas u rrah mbrëmë barbarisht gjatë gjithë lojës nga ana e Fury.

Por, kjo humbje nuk është asgjë në krahasim të atë të disa viteve më parë të Lemon Brewster, i cili e kishte nokautuar keq ukrainasin.

Klitschko ishte rrahur për pesë raunde dhe pasi ishte dërrmuar, nuk mundi as të rezistojë më duke u mposhtur me nockout.

Shiheni videon sesi Klitschko mposhtet keqas duke u rrëzuar në tapet. /Albeu.com/
Shtuar më 29/11/2015, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori