Nuk luan te Barcelona, por Boateng realizon super gol në stërvitje (VIDEO)
Kevin-Prince Boateng i cili iu bashkua Barcelonës gjatë muajit janar ka dështuar të tregojë veten në "Camp Nou".

Por në pragndeshjes së sotme kundër Manchester United ai ka rezlizuar një super gol që do ta kishte zili dhe Lionel Messi. Për më shumë shikoni videon. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2019, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori