Nuk ndalen “Citizens” shënojnë golin e 3-të (VIDEO)
Manchesteer City shpartallon gjermanet e Shalke 04 duke i shënuar 3 gola vetëm në 45 minutat e pera.

2 herë shënoi sulmuesi Aguero dhe në fundin e pjesës së parë mendoi gjermani Sane në minutën e 41’ duke shfrytëzuar shpejtësinë e tij krahë. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2019, ora 21:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori