Nuk ndalet Bayerni, dyfishon rezultatin (VIDEO)
Bayern Munchen ka arritur të gjejë shumë shpejt edhe golin e dytë.

Është përsëri anësori francez, Pavard ai cili ka shënuar golin e dytë personal dhe golin e dytë për ekipin në minutën e 27'. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2020, ora 19:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori