Nuk ndalet Milani, shënon golin e tretë ndaj Lazios (VIDEO)
Milani sht duke mposhtur bindshm Lazion n shtpin e ktyre t fundit.

Pas golave t Calhanoglu dhe Ibrahimiv sht rradha e Rebic pr t mposhtur Strakoshn dhe shnuar golin e tret dhe me shum gjas goli q volus ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2020, ora 23:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori