Nuk ndalet Reali, Modric realizon një super gol (VIDEO)
Reali i Madridit nuk ka të ndalur në këtë ndeshje duke na krijuar iluzionin se Reali i madh po rikthehet.

Pas golave të Benzema dhe Hazard eshte rradhe e kroatit Modric per te treguar klasin e tij duke realizaur nje super gol nga distanca në minutën e 61'.
Shtuar më 05/10/2019, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori