Nuk përmbahet Ibra, shënon sërsish dhe i jep qetësinë Milanit (VIDEO)
Me fillimin e pjesës së dytë Milani ka dyfishuar shifrat ndaj Bologna.

Është sërish Ibra ai që ka tundur rrjetën këtë herë me 11-metërsh. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2020, ora 22:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori