Nuk përmbahet Shqipëria, kalon përsëri në avantazh (VIDEO)
Pjesa e dytë nisi keq për Shqipërinë që pësuan gol vetëm dy minuta pasi startojë pjesa e dytë.

Mirëpo kuqezinjtë arrin të gjejnë menjeherë forcë dhe të kalojë sërish në avantazh falë një aksioni fantastik që u finalizua nga Hysaj në minutën e 52’.

Goli i parë në Kombëtare për Hysaj.
Shtuar më 10/09/2019, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori