HORROR/ Lojtari i Stoke City thyen këmbën në miqësore (VIDEO)


Mbrojtësi i Stoke Cityt, Ryan Shawcross ka pësuar një lëndim të tmerrshëm gjatë miqësores parasezonale kundër Leicester Cityt.

Shawcross u bartë me barelë jashtë fushës dhe në pamje të parë duket se 31 vjeçari do të ballafaqohet me një mungesë të gjatë jashtë fushave të blerta.
Shtuar më 27/07/2019, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori