Pajtim Kasami shënon në Greqi dhe feston duke bërë sexhde (VIDEO)
Futbollisti shqiptar, Pajtim Kasami ka shënuar gol në ndeshjen Olympiakos-Veira dhe më pas e ka festuar atë duke rënë në sexhde, ndeshje kjo që përfundoi me rezultat 3-0 për Olympiakosin.

Golat për Olympiakosin u shënuan nga Konstantinos Mitroglou (33'), Jorge Benitez (88') dhe Pajtim Kasami (90').

Ndiqni golin e Pajtim Kasamit:

Shtuar më 21/09/2014, ora 20:41
artur
e Hënë 22 Shtator 2014, Ora 00:44
Turp i shqiptarise eshte ky,krejt mediat e thone zvicerian dhe del e ben dhe sexhde.I vjen turp e liget me thane shqiptar.Neser do mohoje dhe familjen e tij ,baben nanen e ku e di une vec per pare e per kariere.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori