Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO)
"Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila nis në 19:00.

Stadiumi duket gati dhe tashmë tifozët kanë hyrë në tribunë për të parë ndeshjen.

Ndërkohë Albeu iu sjell pamje ekskluzive nga brenda impiantit të ri. /albeu.com/Shtuar më 10/11/2019, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori