Pamje që po bën xhiron e botës, Ronaldo ndalon Buffonit dhe e përqafon (VIDEO)


Një incident nuk mund të shkatërrojë dy njerëz profesionistë.

Buffon doli me të kuq në ndeshjen kundër Realit dhe Ronaldo vrau shpresat e juventinëve, por kjo nuk do të thotë se do të ketë diçka personale midis Ronaldos dhe Buffonit.

Teksa Giggi ishte në një intervistë Ronaldo i vjen nga pas, ia ndërpre intervistën dhe e perqafon. Ndoshta kjo do mund të ketë qenë përballja e fundit e tyre bashkë, gjë që i jep dimensione të tjera këtij përqafimi. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori