E FUNDIT/ 159 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Pamje shokuese, momentet e plagosjes së tifozit të Napolit (VIDEO)
Të shtënat, paniku dhe ndihma e parë e shpejtë. Një video autentike që tregon momentet dramatike të plagosjes së Ciro Esposito, tiofiz napolitan që u godit për vdekje në Romë pak para finales së Kupës së Italisë Napoli-Fiorentina.

Videoja, e cila është xhiruar nga një tifoz i pranishëm në vendngjarje.

Esposito u plagos më 3 maj dhe ndërroi jetë pas një qëndrimi disa-ditor në spital. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori