Pamje të rralla, tifozët i "vënë flakën" stadiumit, arbitri braktis ndeshjen në Belgjikë (FOTO & VIDEO)

Tifozet e Anderlehtit on Vidnews.

Skena të llahtarshme vijnë nga ndeshja e kampionatit belg mes Standardit të Liezhit dhe Anderlehtit, e cila u braktis në minutën e 30-të.

Pas 30 minutave lojë, vendasit nga Liezhi, kryesonin me shifrat 2-0, dhe Anderlehti kishte mbetur me 10 futbollistë në fushë.

Mërzia e tifozëveAnderlehtit arriti kulmin, dhe ata filluan të hidhnin flakadanë në fushën e lojës, dhe me miqtë që nuk po qetësoheshin, arbitri kryesor i sfidës vendosi që të tërheqë skuadrat, dhe ta braktisë ndeshjen, pas këtyra skenave të tifozëve./albeu.com/
Pamje të rralla, tifozët i "vënë flakën" stadiumit, arbitri braktis ndeshjen në Belgjikë (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 12/04/2019, ora 22:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori