Parabola e "ëmbël" e Hulk-ut të "dhunshëm" (VIDEO)
Hulk
Kampionati rus dhe austriak i futbollit janë në pritje të ristartit pas pushimit dimëror dhe klube të ndryshme janë duke zhvilluar disa ndeshje miqësore. Në njërën mes tyre, Red Bull Salzburg-Zenit protagonisti kryesor ka qënë sulmuesi brazilian Hulk.

Bomberi karioka njihet për gjuajtjet e tij të forta, por kësaj rradhe zgjodhi të shënojë me anë të një parabole shumë të ëmbël. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2014, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori