Partizani e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Sherif (VIDEO)
Partizani po luan ndeshjen e kthimit të turit të dytë të Europa League në transfertë kundër Sherif Tiraspol.

Të kuqtë e mbyllën pjesën e parë në avantazh 1-0, me golin e shënuar në minutën e 29-të nga Asani.

Kampionët e Shqipërisë u mundën në “Selman Stërmasi” me rezultatin 1-0 dhe me këtë gol barazohet gjithçka.

Më poshtë mund të shihni statistikat e pjesës së parë.
Shtuar më 01/08/2019, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori