Pas aksidentit me makinë, Ermal Fejzullahu zbulon gjendjen shëndetësore (VIDEO)
Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.

Në një videopublikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë.

Këngëtari kishte qenë së bashku me disa familjarë të tij, ndërsa i ka kërkuar fansave të mos shqetësohen.

Ermali tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ajo që kishte ndodhur ishte diçka e padëmshme.

Ai falenderon ndjekësit për interesimin duke i përshëndetur në videon e publikuar.

Shtuar më 23/05/2020, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori