Pas triumfit ndaj Ajax-it, lojtarët e Tottenhamit shpërthyen në dhomën e zhveshjes (VIDEO)

Tottenhami bëri dje mrekullinë duke përmbysur Ajaxi-in në pjesën e dytë pas dy golave të holadezëve në pjesën e parë.

Ishte braziliani Lucas heroi i ndeshjes i cili me 3 golat e tij fundosi vendasit.

Por pas ndeshjes Spërsat nuk i mbajtën dot emocionet duke festuar dhe shikuar në maksimum triumfin në dhomat e zhveshjes.

Festë ka qenë vërtet e çmendur, siç tregon edhe kjo video. /albeu.com/


Shtuar më 09/05/2019, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori