Penallti me piruetë, futbollisti është një akrobat i vërtetë (VIDEO)
Pëlqej
Mos e sfido kurrë një cheerlander në një garë akrobacie. Lassi Hurskainen, portieri finlandez i Hifk, ka marrë leksione nga një atlet i Helsinki Athletics Cheerleaders, Arttu Paivinen, në një sfidë e cila ka të bëjë me faktin se kush e godet i pari shtyllën e portës.

Atleti bën një gjest akroabtik të shkëlqyer për të goditur objektivin: një piruetë 360 gradë.

Dhe portieri që mbetet pa fjalë.../albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori