Penalltitë, Muller sfidon kampionin e Rally-t (VIDEO)
Pëlqej
Në vigjilje të Botërorit "Brazil 2014" asistuam në një sfidë mes Neymar dhe Ken Block, ndërsa tani rradha i ka ardhur kampionit të Botës Thomas Muller, i cili ka sfiduar rallistin francez Sebastien Ogier, edhe ai kampion bote në sportin e Rally-t.

Videoja është realizuar nga Wolkswagen, gjigandi i automjeteve që sponsorizon kampionatin e Rally-t dhe që është sponsor "indirekt" i Bayern Munchen.

Pak ditë më parë Muller, Ribery, Robben e yje të tjerë të kampionëve të Gjermanisë provuan modelet e reja të Audi R8. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori