Pepe e shau, Dzeko reagon në mënyrë të turpshme (VIDEO)
Edin Dzeko u përplas dje me mbrojtësin e Portos Pepe me të cili pati dhe debat në fushë.

Megjithatë kur Pepe e shau yllin e Romës, ai reagoi duke u rrëzuar në tokë në mënyrë të turpshme.

Një simulim qersharak nga ana e sulmuesit të Romës që tashmë ka bërë bujë në rrjetet sociale. /albeu.com/


Shtuar më 07/03/2019, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori