Për të mos u humbur, Adidas publikon golin epik të Messit (VIDEO)
Lionel Messi prej kohësh është figura kryesore e kompanisë së njohur sportive, Adidas.

32 vjeçari është prej shumë vitesh pjesë e kompanisë Adidas dhe kontratat e tij kanë qenë gjithmonë faraonike. Video dhe foto të shumta promovimi për Adidas kanë pasur imazh Lionel Messin, siç është dhe video e fundit e publikuar nga kompania e njohur në Tëitter.

Messi është në stërvitjen e Barcelonës dhe teksa largohet, me qetësi olimpike gjuan një top nga një distancë e largët dhe arrin ta fusë mes këmbëve të një gazetari në cepin tjetër të fushës. Një video epike!
Shtuar më 15/07/2020, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori