Për Van Persie mosha nuk është problem, shikoni golin magjik që do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO)
Pëlqej
Feynoord humbje dje ndaj Zwolle 3-1 por ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester United Roboin Van Persie realizoi një super gol dhe pse nuk vlejti goli pasi skuadra e dij doli pa pike.

Për holandezin mosha nuk njeh kufi edhe pse është 35 vjec ai vijon të jetë në formë të mire. /albeu.com/


Shtuar më 20/01/2019, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori