"Përçahet" PSG, Dani Alves nuk e lejon Cavanin të godasë penalltinë
Super sfida mes Paris Saint Germainit dhe Lyonit prodhoi shumë skena interesante.

Një nga ato që vazhdon të komentohet është ‘sherri’ i vogël që u shkaktua për një gjuajte të lirë.

Ishte sulmuesi uruguaian Edison Cavani që mori topin për ta ekzekutuar gjuajtjen e lirë, por Dani Alves ia mori topin nga duart që më pas t’ja dorëzojë Neymarit.

Dyshja braziliane janë shumë shokë të mirë dhe duket se Alves nuk duronte faktin që Cavani do gjuante para tij dhe Neymarit.

Ndeshja përfundoi me rezultat 2-0 për PSG.
Shtuar më 18/09/2017, ora 09:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori