Përfundim i çmendur apo ndeshje e trukuar? Me 4 lojtarë më pak barazuan rezultatin 2:2 (VIDEO)
Ndeshja e ligës së parë të Kosta Rikës midis Municipal Grecia dhe Herediano kishte fundin më të çmendur të parë ndonjëherë në futboll.

Mysafirët ishin duke humbur 2-0 dhe kishin katër lojtarë më pak, por arritën të qëndronin të pamposhtur, transmeton lajmi.net.

Herediano shënoi dy gola në kohën shtesë, kështu që rregullsia e ndeshjes u vë në dyshim menjëherë.

Veçanërisht e dyshimtë është sjellja e portierit dhe mbrojtja e ekipit së Grecia, e cila pati reagime “qesharake” gjatë marrjes së golave.
Shtuar më 25/10/2020, ora 21:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori