Përleshje në fund të ndeshjes, tifozët sulmojnë me sende të forta arbitrin Enea Jorgjin (VIDEO)

Pëlqej
Fundi i ndeshjes ka rezultuar i hidhur për skuadrën e Vllaznisë, pavarësisht fitores, shkodranët e panë veten të eliminuar nga Kupa e Shqipërisë pas humbjes 2-0 në sfidën e parë ndaj rivalëve të Tiranës.

momentingjyqtari Jorgji sinjalizoi mbarimin e sfidës ka pasur një përleshje mes lojtarëve kryeqytetas dhe atyre të Vllaznisë, ndërkohë që drejtori Zeka i është sulur gjyqtarit elbasanlli duke i kërkuar llogari për gjykimin.

Është dashur ndërhyrja e futbollistëve veteranë si Gilman Lika që situata të qetësohej disi. Në momentingjyqtari Jorgji po i drejtohej dhomave të zhveshjes, drejt t’i kanë vërshuar sende të forta nga ana e tifozëve shkodranë të cilët ndodheshin në tribunën qendrore. Për më tepër ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2017, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori