Piatek i papërmbajtshëm, Milan dyfishon rezultatin ndaj Napolit (VIDEO)
Milani ka dyfishuar rezultatin ndaj Napolit në "San Siro".

Ai që ka shënuar është përsëri, Krzysztof Piatek në minutën e 27'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 32'. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori