Piatek vjen nga stoli për të kaluar në avantazh Milanin (VIDEO)
Pas golit të barazimit nga Lecce Pioli nisi menjëherë zëvendësimit duke futur në lojë Piatek, Rebic dhe Krunic.

Pikërisht sulmuesi kryesor i Milanit, Piatek arriti të shënonte golin e dytë për Milanin dhe të avantazhit në minutën e 81'.
Shtuar më 20/10/2019, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori