"Pioli is on fire", futbollistët e Milanit e kthejnë autobusin në disko (VIDEO)
Atmosferë festive te Milan që kryeson Serie A dhe që nuk ka regjistruar edne asnjë humbje.

Në videot e shpërndara në rrjetet sociale nga vetë futbollistët, shihet qartë atmosfera elektrizuese në kampin kuqezi.

Teksa ktheheshin me autobus nga transferta e Sassuolos drejt Milanos, futbollistët dhe stafi teknik kanë festuar nën ritmet e muzikës.

Mes më të zhurmshmëve ishte francezi Theo Hernandez, i cili nuk ka ngurruar të ngacmojë edhe trajnerin Stefano Pioli.

"Pioli is on fire", ka kënduar ai dhe refrenit të këngës i janë bashkëngjitur edhe futbollistët e tjerë.
Shtuar më 21/12/2020, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori