Pique dhe Shakira shijojnë pushimet në Bahamas (VIDEO)
Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe bashkëshortja e tij Shakira duket se po kalojnë pushimet së bashku. Çifti ka vendosur që të kalojë disa ditë në Bahamas për të dhuruar spektakël për të gjithë.

Një video të shpërndarë së fundmi, Pique dhe Shakira po bëjnë për së dyti pushimet e verës.

A ta kanë treguar edhe njëherë se janë ndër çiftet që dinë të argëtohen më shumë.
Shtuar më 27/12/2016, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori