Pjaniç shënon një perlë, kalon Juventusin në avantazh (VIDEO)
Gjithçka filloi pas një gafe të portierit Meret e cili bëri një dalje të gabuar jashtë zonës së tij duke penguar Ronaldon dhe duke u ndëshkuar kështu me karton të Kuq, shkruan Albeu.com

Faulli i shkaktuar nga portieri afër 16-çes u kunkludua me gol nga boshnjaku Pjaniç I cili e coi topin në rrjetë duke realizuar kështë një perlë, ashtu siç bën shpesh ai në të tilla pozicione.

Napoli tashmë do ta këtë mjaft të vështirë përballë Juventusit më një lojtar më pak edhe në disavantazhin e një goli.
Tani është duke u luajtur minuta e 33’. /albue.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori