Plas dhuna në Kavajë, ndërpritet ndeshja Besa-Bylis (VIDEO)
Nuk ka të ndalur dhuna në stadiumet shqiptarë. Në minutën e 78 është ndërprerë ndeshja në Kavajë ndërmjet Besës dhe Bylisit një përballje që mund të vendosë shumë për objektivin që kanë këto ekipe në këtë kampionat.

Sipas raportimeve të fundit tifozët godasin me sende të forta gjyqtarin anësor Agaraj, ndërsa situata del jashtë kontrollit ku është dashur edhe ndërhyrja e policisë.

Shtuar më 13/04/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori