Plas në Angli, portieri i Kombëtares sherr me grushte në gjendje të dehur (VIDEO)


Portieri i Anglisë dhe i Everton, Jordan Pickford ka kaluar një nga netët më të vështira, teksa kishte vendosur për të dalë me të fejuarën e tij në një nga baret e qytetit të Sunderland.

Ai është filmuar në brendësi të barit duke konsumuar alkool dhe duke dhënë foto për fansat e tij.

Gjithsesi nuk ka shkuar gjithçka mirë kur ka dalë nga bari për të shkuar në një bar tjetër është përballur me disa tifozë të Newcastle, me të cilët ka filluar të përleshet fizikisht, me shkakun se i kanë ngacmuar të fejuarën e tij, Megan Davison.
Shtuar më 02/04/2019, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori