Plas sherri mes lojtarëve të Milanit (VIDEO)


Pas zëvendësimit të Franck Kessie në minutën e 69’, në stolin e Milan ka ndodhur një rrëmujë e vogël.

Mesa duket ka pasur një debat të nxehtë mes Kessi dhe Lucas Biglia, i cili ishte ulur në stol pa u aktivizuarderbi.

Duhej ndërhyrja e stafit teknik për të qetësuar situatën, me Kessie që shkon në dhomat e zhveshjes. /albeu.com/


Shtuar më 17/03/2019, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori