Plehra kudo, si e festuan titullin tifozët e Liverpoolit (VIDEO)
Sot, Anfield është i papastër si kurrë më parë.

Mbrëmë, me të përfunduar ndeshja Chelsea-Man City, që me fitoren e Bluve të Londrës Liverpooli edhe matematikisht u shpall kampion, mijëra tifozë pushtuan stadiumin "Anfield".

Ata festuan deri në orët e para të mëngjesit dhe më pas e lanë gjendjen para stadiumit të mjerueshme siç edhe shihet në video.
Shtuar më 26/06/2020, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori