Po bisedonin në fund të ndeshjes, por shikoni gjestin e Sarrit ndaj Mourinhos (VIDEO)
Chelsea edhe Manchester United përfunduan në një barazim dramatik me rezultatin 2-2 në "Stamford Bridge".

Në fund të ndeshjes të dy trajnerët Mourinho dhe Sarri po flisnin për episodinin e ndodhur pas golit të dytë të Chelseat.

Por siç shihetvideo italiani ka bërë një gjest jonormal ndaj portugezit pasi ka fshirë hundët ke xhaketa e tij.
Shtuar më 20/10/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori