Pogba dhe Griezman i bëjnë super dhuratë shokëve të kombëtares (VIDEO)
Franca ka fituar Kupën e Botës 2018-të dhe Paul Pogba me Antoine Griezmann kanë vendosur t'u bëjnë një dhuratë të veçantë shokëve të kombëtares.
Mesfushori dhe sulmuesi i kanë dhuruar secilit lojtar një unazë të krijuar enkas për triumfin e arritur në Rusi verën e kaluar.

Kjo është një traditë në sportet e Amerikës së Veriut, por është hera e parë që unaza të tilla krijohen për fituesit e Kupës së Botës në futboll. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 21:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori