Pogba ngjit në krye Man United (VIDEO)
Manchester United ka mundur 1-0 Burnley-n dhe është kthyer të kryesojë i vetëm renditjen e Premier League pas tetë vitesh, kur në stolin e Djajve ishte Sir Alex Ferguson.

Ndeshja e luajtur në Turf Moor është vendosur në minutën e 71-të nga një gol magjik i Paul Pogba.

Buzëqesh edhe Evertoni i Ancelottit.

Toffees kanë mundur 2-1 Wolves në transfertë dhe janë ngjitur në vendin e katërt të renditjes.

Ndeshja është vendosur nga një gol i Keane në minutën e 77-të.

Shtuar më 12/01/2021, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori