Portieri më i shtrenjtë në botë nis punën, i justifikon plotësisht paratë (VIDEO)
Pëlqej
Liverpool ia arriti që të marrë shërbimet e portierit të Romës, Alisson Becker.

Por edhe pse kjo është bërë blerja më e shtrenjtë në historinë e futbollit për një portier, mesa duket Alisson i justifikon plotëisht parat e shpenzuara për të.

Ai ka nisur stërvitjen me klubin e ri dhe pritjet që bën thjesht janë të mahnitshme.

Videoja e shpërndarë është bërë menjëherë virale në rrjet, të cilën ju fotjmë ta ndiqni më lartë. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori