Porto shënon golin e 3-të në minutën e 117-të (VIDEO)
Porto ka arritur të gjejë golin e 3-të me Telles në minutën e 117 me anë të një penalltie vetëm 3 minuta larg penalltive, shkruan Albeu.com

Ky gol I jep kualifikim dragojve nëse rezultati mbaron i tillë deri në fund, pasi janë edhe 3 minuta për tu luajtur dhe në futboll mund të ndodhë gjithçka. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 23:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori