Portugalia përmbys Poloninë (VIDEO)

Portugalia ka përmbysur Poloninë në "Stadion Śląski".

Këtë herë është një shënuar një autogol nga mbrojtësi Kamil Glik në minutën e 43'

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 45'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori