Portugalia shkatërron Andorrën (VIDEO)
Portugalia ka mposhtur Andorrën me rezultat 6:0, ku katër gola i shënoi Cristiano Ronaldo, ndërsa tjerët i shënuan Cancelo dhe Silva.

Pas këtyre dy ndeshjeve, Zvicra kryeson grupin me gjashtë pikë, ndërsa Portugalia renditet në vendin e tretë me tre pikë./Albeu.com/
Shtuar më 07/10/2016, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori